Otse põhisisu juurde

Blogist

"Life is like a Camera. 
You focus on what's Important, 
capture the GOOD times, 
develope from negative 
and if things don't work out.. 
Take another SHOT!"


25-aastane ema kahele poisile, wife-to-be ühele megatublile mehele. Natuke investeerimishuviline ja kui aega, siis ka fotograafia on mõnus hobi. Viimased paar aastat on kõige suuremaks "hobiks" aga vana maja renoveerimine.

Viimasel ajal kirjutan siis kui aega ja motivatsiooni leian, muul ajal jagan aktiivsemalt vana maja renoveerimise loost ja ka igapäevaelust/toimetamistest @jarve.talu instagramis. 

Peamiselt kirjutan selleks, et oleks mida meenutada. Tore on lugeda ja ka pilte vaadata, kuhu elutee meid viinud ja kuhu Ise olen edasi arenenud. Natuke selle blogi ülesehitusest ka :)

Avalehe alt leiab kõik postitused mis siiani teinud olen. 

Facebook - nüüdsest on blogil ka oma facebooki leht, hakka jälgijaks ning näed kohe kui uus postitus on ilmunud. :) 

Instagram ja Kodu Instagram on peamised kohad kust on hea jälgida mis hetkel teeme. Mõtlesin pikalt ka kodu instagrami loomisele ning lõpuks tegin selle ära. Seega kui vana maja renoveerimine või ka niisama koduehitus, sisutus vms huvi pakub siis Follow. 

Meie kodu on lehekülg kus on välja toodud kõik postitused sildiga "vana maja renoveerimine". Seega ei pea hakkama avalehe voos otsima majaga seotud postitusi ning saab kerge vaevaga näha viimaseid kirjeid meie kodust. 


Mõnusat lugemist Kõigile ja Aitäh Teile, kes Te meile kaasa elate ja häid mõtteid jagate!
Päikest! :) 

Kommentaarid

Viimase aja populaarsemad postitused:

Õhksoojuspump ja elektrikulu

No nii. Aeg on teha vahekokkuvõte sellest, kuidas meie 4 kuud (pool sept, okt, nov, dets ja pool jaan) möödunud on. Ütleme nii, et üsna jäiselt. Ei, mitte et meil külm oleks toas aga välisagregaat toodab väga palju kondentsioonivesi. Liiga palju. Võttes aga arvesse seda, et see 24/7 töötab siis tõenäoliselt on see täitsa okei, et meil maja kõrval uisuväli. ( õhksoojuspumba paigaldus ) Esialgu oli idee võrrelda saadud elektriarveid, eurodes. Kui aga lepingut vahetasime ja uued kWh hinnad sellega kaasnesid, tundus otstarbekam kasutatud elektrienergiat võrrelda. Seega, siin see on:

Milline õhksoojuspump küll valida?

Allikas Hei Kõigile majahuvilistele! Juba mõnda aega pole renoveerimisest miskit kuulda olnud, eksole? Aga ega see ei tähenda, et meie tegutsenud poleks. Nüüdseks oleme jõudnud asjadega sinnamaale, et meil oleks vaja kütteallikat mis saaks ka iseseisvalt hakkama - tulenevalt praeguse hetke vajadusest kui ka mõeldes tulevikule. Me ei taha olla majaga nii seotud, et talvel -20 külmaga PEAME kodus olema. 

Laminaat, puit või üldse LVT?

Olen vaikselt oma mõtteid suunanud põrandakatete suunas ning vaadanud ringi ja uurinud, mis on siis ka hea. Mis hindadest me räägime, millised need materjalid on käega katsudes.. Et kui see hetk kätte jõuab ning on vaja otsustada ühe või teise vahel, tean ma vähemalt mida ma eelistan.  Arvan, et pole vajadust seletada täpsemalt mida kujutab endast laminaatparkett, mis on puitparkett või misasi see vinüülparkett on. Asun pigem asja kallale. Kui hinna järgi vaadata, siis ütleme et keskmiselt on laminaat 10€ ruut, puit ja vinüül on kuskil 20€. Sõltuvalt pakkumisest võib puit olla isegi vinüülist odavam, kuid LVT eesmärk on olla puidust vastupidavam ja soodsam.