Otse põhisisu juurde

Blogist

"Life is like a Camera. 
You focus on what's Important, 
capture the GOOD times, 
develope from negative 
and if things don't work out.. 
Take another SHOT!"


25-aastane ema kahele poisile, wife-to-be ühele megatublile mehele. Natuke investeerimishuviline ja kui aega, siis ka fotograafia on mõnus hobi. Viimased paar aastat on kõige suuremaks "hobiks" aga vana maja renoveerimine.

Viimasel ajal kirjutan siis kui aega ja motivatsiooni leian, muul ajal jagan aktiivsemalt vana maja renoveerimise loost ja ka igapäevaelust/toimetamistest @jarve.talu instagramis. 

Peamiselt kirjutan selleks, et oleks mida meenutada. Tore on lugeda ja ka pilte vaadata, kuhu elutee meid viinud ja kuhu Ise olen edasi arenenud. Natuke selle blogi ülesehitusest ka :)

Avalehe alt leiab kõik postitused mis siiani teinud olen. 

Facebook - nüüdsest on blogil ka oma facebooki leht, hakka jälgijaks ning näed kohe kui uus postitus on ilmunud. :) 

Instagram ja Kodu Instagram on peamised kohad kust on hea jälgida mis hetkel teeme. Mõtlesin pikalt ka kodu instagrami loomisele ning lõpuks tegin selle ära. Seega kui vana maja renoveerimine või ka niisama koduehitus, sisutus vms huvi pakub siis Follow. 

Meie kodu on lehekülg kus on välja toodud kõik postitused sildiga "vana maja renoveerimine". Seega ei pea hakkama avalehe voos otsima majaga seotud postitusi ning saab kerge vaevaga näha viimaseid kirjeid meie kodust. 


Mõnusat lugemist Kõigile ja Aitäh Teile, kes Te meile kaasa elate ja häid mõtteid jagate!
Päikest! :) 

Kommentaarid

Viimase aja populaarsemad postitused:

Õhksoojuspump ja elektrikulu

No nii. Aeg on teha vahekokkuvõte sellest, kuidas meie 4 kuud (pool sept, okt, nov, dets ja pool jaan) möödunud on. Ütleme nii, et üsna jäiselt. Ei, mitte et meil külm oleks toas aga välisagregaat toodab väga palju kondentsioonivesi. Liiga palju. Võttes aga arvesse seda, et see 24/7 töötab siis tõenäoliselt on see täitsa okei, et meil maja kõrval uisuväli. ( õhksoojuspumba paigaldus ) Esialgu oli idee võrrelda saadud elektriarveid, eurodes. Kui aga lepingut vahetasime ja uued kWh hinnad sellega kaasnesid, tundus otstarbekam kasutatud elektrienergiat võrrelda. Seega, siin see on:

Milline õhksoojuspump küll valida?

Allikas Hei Kõigile majahuvilistele! Juba mõnda aega pole renoveerimisest miskit kuulda olnud, eksole? Aga ega see ei tähenda, et meie tegutsenud poleks. Nüüdseks oleme jõudnud asjadega sinnamaale, et meil oleks vaja kütteallikat mis saaks ka iseseisvalt hakkama - tulenevalt praeguse hetke vajadusest kui ka mõeldes tulevikule. Me ei taha olla majaga nii seotud, et talvel -20 külmaga PEAME kodus olema. 

Aknad on tellitud.

Finally..  Uskumatu, ma ei jõua lihtsalt ära oodata millal me oma uued aknad kätte saame. Lõpuks, lõpuks saame need vanad, tuult läbi laskvad, osaliselt mitteavanevad, mädanevad aknad eest ära võtta ja asendada akendega, millal on olemas ka tuulutusfunktsioon. Sellest tunnen ma vanade akende puhul kõige rohkem puudust, neid pole võimalik natuke avada. Kas lahti või kinni.  Milline õnn lihtsalt. Aga. Teen ka väikse ülevaate, kui kaua see kõik aega võttis - alustades võimalike koostööpartnerite otsimisega ning lõpetades esimese sissemakse tegemisega. Muidugi oma kõige esimese hinnapäringu tegime eelmise aasta augustis. Siis oli meil mõte, et võiksime aknad vahetada. Tegime umbkaudsete mõõtutega ja esialgse kujundusega hinnapäringu 1-2 kohta, et saada ülevaade hindadest.  Jaanuaris võtsime asja uuesti käsile. Saatsin sel korral hinnapäringuid nii puit- kui plastakende tootjatele. Esimesed kirjad saatsin 16.jaanuar, kuid paar päeva enne seda hakkasin uurima toot