neljapäev, 9. mai 2019

Minu esimene EBA ehk Eesti Blogiauhinnad


Mõtlesin viriseda ja toriseda kui raske viimasel ajal on olnud. Tööga on enamvähem okei, kooliga veits kehvemad lood, sest praktikalepingu peaks varstikohe koolile andma... aga mul pole õrna aimugi kus ma praktikat üldse teen!! No ja siis ehitusega on ka suht nokk kinni saba lahti... masendus tekib sest ma ei tea mida ja kas me üldse see aasta tegema hakkame. Ja Ragnaril tuleb lasteaias ka järjest rohkem ja rohkem asju mida on vaja viia või teha. Riided jäävad talle ka kõik väikseks.

Aga, see selleks. 

Terve blogipostituste reklaamimise grupp facebookis on täis postitusi EBAst .. kes hääletas, kelle poolt, miks, kus, kuna, kellega, kes kellega käib jne. Noh, nagu igal aastal ikka. Selline asjakohane teema millest KÕIK kirjutavad ja igal pool räägivad. Et ka seltskonna liige olla ja kuuluda kuhugi (ja mitte naljaga vaid tõsiselt) panin ka sel aastal ennast kirja. Eelmine aasta jätsin vahele, sest ma tahtsin blogile paremat pealkirja välja mõelda, midagi huvitavamat, et ikka võistlustules silma paista. Aasta aega hiljem... ikka sama pealkiri seega ilmselt silma ei paista ja viimane koht siit tuleb. Osavõtt on tähtsam kui võit! .. they say. 


Enne kui ma liigun selleni, et kellele mina oma hääle annan, toon ka siis välja enda osaluse. Hääletada saab siin: https://blogiauhinnad.ee/haaletamine/ -> ELULISED BLOGID (< 5000) 

Ma oli nii kahevahel kas ma nüüd kuulun väikeste eluliste blogide kategooriasse või kodublogidesse. Scrollisin siis oma blogi ja vaatasin et ehitusest rääkisin viimati 3-4 postitust tagasi tol hetkel ning seetõttu valisin eluliste blogide kategooria. Jah, praegul hetkel on minu / meie elus kõige tähtsamal kohal oma kodu loomine.. aga noh, kui sellest rääkida pole siis alati räägin millestki muus aktuaalsest nagu nt lapse ja kooli teemadel.. Seega jah, kodublogi on 1/3 osa sellest blogist (kuigi toob kõige enam lugejaid :D).


Mulle tegelikult ei meeldi kui keegi on sellise suhtumisega, et ma no üldse ei loe teiste blogisid.. Eriti sellised kes igal pool enda tegemisi jagavad, kui sa juba jagad siis kas tõesti ei loe, ei märka mõnda blogi mis huvi pakuks?

Aga.. Üritan teha võimalikult lühidalt, sest postitus venib juba praegu liiga pikaks. Minu teema hetkel on ikka väiksed elulised blogid, kasulikud blogid ja kodublogid =D Nendest ma tean niii paljusid ja tahaks kõigile oma hääle anda, sest kõik on megad, omamoodi erilised ja see ongi see miks nad mulle meeldivad. Igal ühel on see oma miski, mis ikka kutsub tagasi lugema. Nende blogide juures mulle tegelikult meeldib ka see, et enamus ei blogi igapäevaselt. Mul lihtsalt ei oleks aega Iga Päev lugeda seega tekiks masendus, et ma ei jõua mitte midagi teha ja kust ma selle aja võtan.. noh, nagu ikka.

Ma ei jõua siinkohal kõiki mainida, aga tahan siiski paar blogi välja tuua :)

suletudring.ee
marge.blog
mutukamoos.com
onceuponatime112.wordpress.com
liisaremondib.com
ourhouseinthewoods.wordpress.com
sellestmison.wordpress.com

Ja olgem mõistlikud, palju ei jõua jälgida ja seegi nimekiri on päris piisav. Tegelikult on veel palju teisigi keda jälgin aga kes lihtsalt auhindade jagamisel ei osale. Ehk peaks mingi listi tegema? hmm.. Tegelikult päris hea idee, siis endal ka mugav jälgida.

Olgem mõnusad! Ning muidugi saab meie tegemisi jälgida FB -> Kristina blogiii
Iga uut postitust jagan esmajärjekorras seal ja aitäh kõigile kes meie tegemistel silma peal juba hoiavad. :) 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar